Nowa odsłona

To, że strona zmieniła wygląd widzą wszyscy, jednakże nie chciałabym zostawiać jej nowego wyglądu bez komentarza, tudzież przeprosin. Zacznę od tłumaczenia się.

Przepraszam, że w ostatnich dniach portal był permanentnie i o przeróżnych porach, bez uprzedzenia wyłączany i zamiast  nowych treści i zdjęć, widoczny był tylko lakoniczny tekst na bieli, tak samo zimnej jak śnieg obecnie leżący na polach.

Przepraszam, że ostatnimi czasy nie było z mojej strony najmniejszego chociażby wpisu, ale praca nad nową odsłoną była już wystarczająco czasochłonna. Solennie obiecuję nadrobić zaniedbania.

Przepraszam wszystkich, których razi w oczy intensywnie żółty kolor, ale na swoje usprawiedliwienie wspomnę, że brak mi słońca, że biała zima niekoniecznie jest moim ulubionym klimatem. Pokusa przedstawienia strony słonecznie zwyciężyła nad stereotypem, że żółtych portali się nie robi (kto to powiedział?) i jeśli nie będzie tu protestów ze strony czytających to tak zostanie, a przynajmniej pobędzie na jakiś czas.

A poniżej obrazek z suwakiem (ale bajer! powiedziałby mój syn) w prawo i lewo. Poprzedni wygląd strony  i jej nowy wygląd. Można się pobawić zadając sobie pytania: lepsza? gorsza?

  1. Before
  2. After

Pozdrawiam i do następnego razu!
Wasza Marta

Share
Posted in:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mira
Mira
08/02/2017 00:25

Też jestem na TAK dla nowego wyglądu strony. Poprzednia też była bardzo ładna, tak jak wszystkie Twoje strony 🙂

Danka
Danka
06/02/2017 10:41

witam
Bardzo mi się podoba.
Czy ważne jaki kolor, ważne o czym, a wiadomo pies to nasz ukochany przyjaciel i towarzysz życia.
Danka

Sylwia Koch-Furs
05/02/2017 18:24

Żółty to słońce, ciepło,pozytywna energia.Niektórym skojarzy się z zazdrością.I wszystko się zgadza.Cudowna energia od psiaków i ich Pańciów… i co tu dużo mówić, można tylko zazdrościć tak wspaniałej gromadki 🙂

Ela i shar pek z Łodzi
Ela i shar pek z Łodzi
05/02/2017 18:42

Super. 🙂