Co lubi shar pei

KUBA TAMBOURINE MAN Bonomiella psem dowodnym

Na przekór powszechnie powielanym przekonaniom i twierdzeniom, że shar pei do wody wchodzić nie lubi, zdjęcie Kuby vel Diego taplającego się w jeziorze załączam. Nasza Koka(ina), czyli matka Kuby również żadnej wodzie nie przepuści. Jezior co prawda u nas brak, za to w lesie po deszczu kałuż pod dostatkiem i do każdej z nich psina moja z impetem wskakuje. To trzeba zobaczyć jak cieszy ją rozbryzgująca się woda! Może uda mi się kiedyś sfotografować ją skaczącą po kałużach, a tymczasem dziękuję panu Michałowi za uroczą fotkę i za pamięć.

Dobrego dnia!
Marta

Share
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Danka
Danka
23/05/2017 14:38

mój psiak też nie lubi deszczu- jak wychodzi z domu to staje na progu i patrzy co to z góry leci? najlepiej by się wrócił i poczekał. Trwa to chwilę zanim wyjdzie, ale jak już zapadnie decyzja – szybko załatwia swoje sprawy i w tył zwrot i szybko do domu. Śmiesznie to wygląda, a co się naczepie po powrocie.
z kąpielą to też są przeboje. Taki to jest mój Harry.
Jeszcze się muszę pochwalić jakim jest czystym pieskiem- kupkę leci zrobić na koniec działki, a jest to kawałek, tak że nie ma problemu ze sprzątaniem po nim.

pozdrawiam
Danka

Elżbieta Grudzińska
22/05/2017 17:38

Gucia omija każdą kałużę, strumyk i mokrą trawę

Paweł Jeżyna
22/05/2017 10:25

Święta prawda , moja Fiona na wędkarskich wyprawach nie przepuszcza żadnej wodzie – nawet tej gdzie jest 3/4 mułu 😉 Za to na spacerze w deszczu zawsze idzie tam gdzie mniej pada.Zawsze!!!!

Michał Kucharski
22/05/2017 11:26

Co ciekawe jak pada deszcz i są kałuże po deszczu Diego zawsze każdą … ominie 🙂