Pierwsza galeria Hugona B.

Porozjeżdżały nam się już prawie wszystkie szczenięta po Polsce i jeszcze dalej… W domu moje dwa szczeniaki: Hera-Koka (skojarzenie z heroiną i kokainą jak najbardziej trafne!) i Honey-Honey czyli Hania, grzeczna i słodka jak jej imię. Poza nimi jeszcze  dwójka od Moni: Gandalf i Gabbana. On zaklepany i zarezerwowany, ona jeszcze nie ma nowego domu. Cztery szczeniaki troszczą się o to aby było nam wesoło i aby w domu był ruch i akcja. Ciekawskie są świata bardzo, cieszy i dziwi je wszystko co nowe, dzisiaj po raz pierwszy widziały śnieg, ale tak na bardzo króciutko, więc mowy nie było abym mogła je w biegu sfotografować. Ale i na to przyjdzie czas.

Tymczasem nadchodzą wieści z nowych domów, pierwsze z Krakowa od pańciów Hugona :

Hugo jest bardzo grzeczny i pełen energii. Potrzeby załatwia tylko na macie,a jak zaczyna gryźć coś czego nie wolno i mu się o tym powie od razu przestaje i odchodzi. Wszyscy są pozytywnie zaskoczeni jaki jest mądry. Powoli zaczyna „dawać łapkę” 🙂 wczoraj wieczorem zjadł pierwszy posiłek z nowej miski,bo wcześniejsza wielkością mu nie odpowiadała i karma musiała być na ziemi. Podczas snu chrapie jak smok i nic go nie jest w stanie obudzić 🙂

No proszę, jaki grzeczny i kochany ten mały Hugo! Popatrzmy na jego nadesłane zdjęcia, a jest czym pocieszyć oko!

Do następnego razu!
Wasza Marta
Share
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela i sharpki z Łódzi
Ela i sharpki z Łódzi
31/12/2014 10:56

Moja Kochana Simba, kiedy zabierałam ją z hodowli Mea – Li, dostała maskotkę misia. Przez trzy lata, to była jej ukochana zabawka. Kiedy dzieci Simby odchodziły z domu też dostały zabawki, ale maskotki nie przetrwały trzech miesięcy. Co pies, to inne natężenie gryzienia. 🙂

Danka
Danka
29/12/2014 09:06

witam piękne zdjęcia braciszka mojego Harrego. Harry to wulkan energi, wszędzie go pełno, psoci – a to mu wolno. Reaguje na swoje imię, na komędę daj łapę, zostaw, bardzo lubi patrzeć na telewizor, ale tylko jak usłyszy odgłosy zwierząt- piesków. Oglądałam bajkę Asteliks i Obeliks to trzeba było zobaczyć jak słuchał i przechylał łebek i nie szczekał.W przerwie na spanie /też pochrapuje / chodzi za mną i domaga się zainteresowania, w kuchni razem gotujemy, siedzi na kocyku i obserwuje moje ruchy. Zagląda we wszystkie szafki jakie otwieram,a są na jego wysokości.Można by było opisywać bez końca. Wniósł do naszego domu… Czytaj więcej »

Grudeczka
Grudeczka
29/12/2014 00:06

Dziękujemy za radę – zakupiliśmy szczurka w Ikei – nie ma lepszego przyjaciela do zabawy dla naszej Guci niż ta maskotka.