Pozdrowienia z Torunia

Piękne i nastrojowe zdjęcia Froda nadesłali nam Sandra i Damian z Piernikowego Miasta. Bardzo dziękujemy! FRODO BAGGINS Bonomiella –  to już dojrzały młodzieniec!  Ostatnim razem widziałam go na początku czerwca ubiegłego roku podczas odwiedzin u nas. Wydoroślał, zmężniał i wyładniał od tego czasu aż miło patrzeć! A tak piszą nam pańciowie Froda o swoim pupilu:

„Ale ten czas leci! Nasz mały , a może już duży.. Frodo ma już rok i 8 miesięcy i ma się bardzo dobrze chociaż po ostatnich przygodach które nas spotkały wychodzimy na prostą. Najpierw dopadło nas małe przeziębienie które przyszło wraz ze śniegiem – nie mogło obejść się bez jego smakowania i uciekania przed nami. A potem Frodo został pokąsany przez psa bezpańskiego, szybka interwencja zapobiegła infekcji i również dobrze się to skończyło.

W lesie bywamy tak często że zapach sarny , dzika, zająca a nawet łosia nie jest mu obcy – widok zresztą też. Staramy się żeby miał każdego dnia ten „swój czas” niezliczoną liczbę kilometrów przemierzył na swoich czterech łapach i nikt nam nie powie że Frodo to KANAPOWIEC !”

spotkanie Froda z szynszylą "Misią"

spotkanie Froda z szynszylą „Misią”

 

Wszyscy życzymy Frodowi samych radosnych spacerów z dala od kąsających psów i dużo zdrówka. A Pańciów serdecznie pozdrawiamy!

Do następnego razu!
Wasza Marta

Share
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Grudeczka
Grudeczka
14/03/2015 14:30

Pozdrawam Froda (Pierniczka) i Właścicieli. Obserwuję go od szczeniaka fakt jest uroczym psiakiem, jego umaszcznie przyciąga oko. Niestety psiaki tej rasy to psiaki przytulaki, a nie Chińskie psy pojowe, jak kiedyś ktoś nazwał naszego Funfla o dziwo właśnie w Toruniu. Nasz pupil też był pogryziony i to kilka razy, był typowym przytulakiem, kanapowcem chociaż schodził na swoich psich łapach mnustwo szlaków górskich. Zawsze był ofirą psich napadów, tylko raz w Bieszczadach przyatakował kiedy Owczarek Niemiecki wykradł nasze jedzenie z namiotu, po prostu bronił terytorium. Na szczęście wszystkie rany goiły się dobrze. Ściskam łapę Froda i pozdrawiam włścicieli. Ps. Nasz pies… Czytaj więcej »

Ela i sharpki z Łodzi
Ela i sharpki z Łodzi
06/03/2015 16:16

Frodo prawie jak chart!

Danka
Danka
03/03/2015 11:33

witam
bardzo postawny i piękny piesek. Przez takie intensywne spacer wyrabia sobie postawę.
Widać, że ma też kumpla do spacerów jak mój Harry-Benio.

pozdrowienia
Danka

Aleksandra Kosińska via Facebook

Pięknie wyglada młodzieniec