Bardzo wiosennie

Czasu brakuje mi na wpisy – wiadomo, wiosna! Dzień, mimo że już dłuższy od nocy, jakoś ciągle mi za krótki. Szczeniaki podrosły i wyglądają już jak średniej wielkości pieski, a nie jak pluszowe przytulanki. Rozumku przybywa im po troszeczku i pomalutku, ale pracuję intensywnie nad obiema. Dzielnie już towarzyszą mi w moich codziennych marszach. Oczywiście oddzielnie, bo dwóch na raz wziąć ze sobą nie sposób,  akcja, szaleństwa i głupoty byłyby nie z tej ziemi, ale w duecie z Aferką jedno z jej dzieci idzie całkiem nieźle. Afka jest odporna na zaczepki, skoncentrowana na tym co akurat ma przed oczami, przed nosem i właściwie nie zwraca uwagi na biegnącą przy niej córcię.

Dystans przemierzany dziennie w towarzystwie Afery i podrośniętego szczeniaka zwykle zamykam przejściem 4-4,5 km, ale gdy idę tylko z dorosłymi psami, to maszerujemy dziarsko około 9 km. Intensywne, codzienne spacery to dobry trening dla mnie i czworonogów, mam nadzieję, że poprawię sobie kondycję. Kibicować i oglądać nasze wyniki można tutaj.

A na zdjęciach już 6-miesięczne Hera-Koka i Honey-Honey w ogrodzie. Fotki jak najbardziej aktualne, bo z dzisiejszego dnia, a fiołki sfotografowałam na wczorajszym spacerze, w lesie.

 

Do następnego razu!
Wasza Marta

Share
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Danka
Danka
04/05/2015 14:23

witam

prześliczne te siostrzyczki od mojego Harrego. Dzisiaj nasz Harry odpoczywa po czwartkowo-niedzielnym wypadzie na działkę ze swoim przyrodnim /bratem-Labradorkiem/ Heniem.
Już wszyscy stwierdziliśmy jednomyślnie, że jak są razem nie potrzebny jest telewizor.
Zabawa, podgryzanie bez końca, i spanie nos przy nosie.
pozdrowienia
Danka

Ela i sharpki z Łódzi
Ela i sharpki z Łódzi
02/05/2015 18:15

Super psie laski! 🙂