Ciąża potwierdzona

Ciąża u suki to stres oczekiwania najpierw na jej widoczność, potem na rozwiązanie. Ja całkowicie daję się zwariować, coraz to przyglądając się psinie, stukając palcem w kalendarz licząc dni ile to już, a ile jeszcze zostało, rozgłaszam dobrą nowinę znajomym i przyjaciołom czyli na prawo i lewo, planuję, cieszę się i martwię jednocześnie. Naczelny jako człowiek rozsądny i pragmatyczny nie daje się ponieść moim emocjom i na wszelkie moje zapytania w stylu “co myślisz? Jak ci sie zdaje? zaszła czy nie? widzisz ten powiększony brzuch?” niezmiennie odpowiada: “jak już się urodzą, to ci powiem, że są.”

Tym razem o konkretną informację w temacie zwróciłam się do osób trzecich. Do fachowców. Przebadana aparaturą USG została Afera. W piątek. Dzieci w brzuchu ma kilkoro. W dniu badania miały już ponad 40 mm długości każde. Wow!

Moni badanie USG zostało oszczędzone. Wiem, że nie spodobałoby się jej. Niech spokojnie donosi w sobie swoje dzieciaki.

I tyle dobrych wiadomości, proszę o trzymanie kciuków za szczęśliwe narodziny, czakamy na szczenięta w drugiej połowie pażdziernika!
Wasza Marta

 

Share
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marta i Wojciech Bubrzyk
Marta i Wojciech Bubrzyk
04/10/2014 15:28

My również trzymamy kciuki i czekamy bardzo zniecierpliwieni 🙂 Pozdrawiamy!

Grudeczka
Grudeczka
04/10/2014 14:15

Radujemy się z Państwem, będziemy odliczać dni, miesiące, może po roku pilnego zaglądania co u Was, dzielenia sukcesów, smutków i radości Waszych wychowanków uda nam się jednego przytulić do siebie. Tak bardzo na to czekamy . Wytęsknieni na małego pupila Ela i Grześ.

Piernikowo
Piernikowo
01/10/2014 19:01

Gratulacje… Trzymamy kciuki 😀 Bobasy 🙂

Ewelina Mała
Ewelina Mała
01/10/2014 15:17

Wspaniała wiadomość Pani Marto 🙂
Cała moja rodzinka trzyma kciuki.

Agata Kotwica via Facebook
Agata Kotwica via Facebook
29/09/2014 22:24

Aferka cudowna