Dobra wiadomość

Tydzień upłynął wyjątkowo intensywnie, a działo się z powodu Hani,  jej cieczki, wizyty kontrolnej u weta, badaniu krwi i przygotowań do wyjazdu oraz samego wyjazdu do psa celem, jak to się ładnie mówi,  prokreacji. Ojcem zostanie CH. BRUNO MARS Nilworld, pies piękny, szczycący się nie tylko osiągnięciami wystawowymi, ale także udanym potomstwem (nasza Ikonka jest jego córcią!). Więcej na temat oczekiwanych szczeniąt można przeczytać tutaj. Dodam tylko, że kilkugodzinną jazdę samochodem Hania zniosła dobrze, mimo że jeździć autem to ona nie lubi. W tej materii jest wyjątkowa, bo wszystkie nasze psy za samochodem wprost przepadają. Za to w hotelu, w którym nocowałyśmy, podobało się mojej psinie bardzo, wiedziała że wzbudza sobą zainteresowanie, ogon miała w ciągłym ruchu.
A spotkanie Hani z jej psim partnerem przebiegło zgodnie z planem, teraz trzymamy kciuki za tego efekt. Już samą myślą jestem radośnie podekscytowana: będą znowu psie dzieci!

Do następnego razu i niech Moc będzie z Nami!
Marta

P.S. Na najnowszym zdjęciu (kliknij aby powiększyć!) Hania zziajana mocno po ukończeniu siedmiokilometrowego spaceru (ze mną oczywiście).
P.S.2. Właśnie zauważyłam, że nasza strona ma już ponad 500 polubień na facebooku. Zaskoczenie, ale bardzo miłe.

Share
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Danka
Danka
06/09/2016 12:46

witam po urlopie
fantastyczna wiadomość – czekam na info o szczeniaczkach
Danka

Krzysztof
Krzysztof
02/09/2016 13:54

Czekamy z niecierpliwością 🙂

Ela i shar pek z Łodzi
Ela i shar pek z Łodzi
02/09/2016 13:45

Gratulacje! 🙂