O wyjazdach rozmaitych

Afera i MoniaSezon na wystawy i radość z nich, bo nic tak mnie nie cieszy jak sukcesy wyhodowanych u nas shar pei. Synek naszej Mon Cheri – Fantomas – 3 miejsce na pudle w Bratysławie! Gratulacje!!

Poza wystawami sezon urlopowy, więc wyjazdy-rozjazdy. Raz tu, raz tam. Raz ja, raz Naczelny. W tak zwanym międzyczasie drobne remonty w domu, w ogrodzie zaś podlewanie roślin, koszenie trawy. Psy urlopują się na tej strzyżonej trawie, ale niebawem zaczną też podróżować. A jeździć autem one lubią i to bardzo. Nazwanie ich wyjazdów urlopowaniem, trafionym by raczej nie było, celem jest planowana prokreacja. Też ładne wyrażenie, nieprawdaż? I takie obiecujące. Mon Cheri ma cieczkę, Afera też ma cieczkę. Oj! Będę donosić na bieżąco co u moich pięknych.

Tym wszystkim, którzy nie mogą się doczekać na dobre wieści, wyjawiam, że ja też w niecierpliwym oczekiwaniu… To tak na pocieszenie.

 

Do następnego razu
Wasza Marta
Share
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela i sharpki z Łódzi
Ela i sharpki z Łódzi
23/08/2014 15:15

Widzę, że pojawiła się informacja o planowanym miocie w dziale szczenięta. Tatuś bardzo mi się podoba. Idealny przykład rasy.

Damian Jacek Jędruszczak via Facebook

Te „Piesły” to najcudowniejsza rasa na świecie :]

Ela i sharpki z Łódzi
Ela i sharpki z Łódzi
19/08/2014 13:49

Gratulacje! Gratulacje! Gratulacje! Wyhodowałaś pięknego psa!