Problem z wodą rozwiązany

Spacer z Afreką bez butelki z wodą jest nie do pomyślenia. Afi ma zawsze w drodze pragnienie i to najczęściej zaraz po wyjściu z domu. Do spacerowych akcesorii należą więc między innymi: mały plecaczek mieszczący dwie butelki z wodą – jedna dla Afi, druga dla mnie. Zarówno Afi jak i ja potrafimy popijać z gwinta, tak że miski zabierać nie musiałam. Zresztą i tak nie mieściłaby się do małego plecaka.

Mimo, że jestem dość dobrze zorganizowana jeśli chodzi o spacery, to z piciem dla mnie i dla psa zawsze wynikał jakiś problem. Zdarzało się, że przez gapiostwo popijałam z psiej, mocno obślinionej  butelki, zdarzało się, że również przez moje gapiostwo Afi popijała raźnie raz z jednej butelki, raz z drugiej.  Mnie zaś dręczyło pragnienie i język wyschnięty na wiór.

Od paru dni problem mamy rozwiązany, bo dla psa kupiłam składaną miskę. Cudowny wynalazek prawie nie zabierający miejsca w plecaczku i do tego leciutki! Jednym ruchem złożoną miseczkę rozkładam jak harmonię, jednym pacnięciem dłoni miska zostaje złożona na płasko. Nie muszę chyba nadmieniać, że butelkę na spacer biorę już tylko jedną, i że z gwinta piję już tylko ja 🙂

Poniżej parę migawek z dzisiejszego spaceru: Afera, jej nowa niebieska miseczka i leśne kwiaty: jarzębina oraz żarnowiec. Las o tej porze roku jest wyjątkowo piękny!

Do następnego razu
Wasza Marta

Share
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela i sharpki z Łódzi
Ela i sharpki z Łódzi
24/05/2015 11:05

Miska jak kapelusz pełen nieba… 🙂

Danka
Danka
15/05/2015 09:38

witam

dzisiaj wyjeżdżamy z Harrym i jego przyjacielem Heniem na tygodniowy wypad za miasto tz. na naszą piękną o tej porze roku działkę.

Działka

Co do wody mamy jej pod dostatkiem, na naszej działce mamy bardzo dobrą wodę w studni – przebadana laboratoryjnie.

pozdrowienia dla całej „rodzinki” Bonomiella
Danka

Sylwia Koch-Furs via Facebook

Moją czarnule tez ciągnie do kawy 🙂

Monika Panasiuk via Facebook
13/05/2015 21:15

Moja shar pei ka 🙂 wode pije sporadycznie ,woli herbate i kawe rozpuszczalna z mlekiem