Jeszcze dwa tygodnie

Wygląd, właściwie objętość Hani zmienia się każdego dnia, coraz jej więcej! Siedem tygodni ciąży przeleciało, zaczynamy ósmy i już na poważnie liczymy dni do rozwiązania. Jeszcze dwa tygodnie, może trochę mniej, w każdym razie to tuż tuż. Hania ma się dobrze i jak na ciężarną apetyt przeważnie jej dopisuje, sporo śpi (najchętniej z Naczelnym na sofie!) i jeszcze bardzo chętnie wychodzi ze mną na spacery, które ze względu na jej stan dość mocno skróciłam. Jej dzienna aktywność to jednokilometrowy spacer lasem i powrót tą samą drogą do domu, czyli w sumie kilometry dwa, co jak na jej stan i kondycję jest całkiem niezłym osiągnięciem.
A ja, jak zwykle w okresie oczekiwania na szczenięta, myślę już w kategoriach spisów. Listę wszystkiego co dla Hani i jej potomstwa będzie niezbędne, zrobiłam już dawno, począwszy od skrzyni-kojca, poprzez karmy dla psiej matki i dzieci, środki higieny, apteczkę, ręczniki, pieluszki, a na zabawkach skończywszy. Hania przygląda się moim poczynaniom, towarzyszy mi gdy składam i układam wszystko co niebawem będzie potrzebowała, widać po niej, że wie, że to już niedługo, że rozumie. Mądra moja psina.

Do następnego…
Wasza Marta

 

Share
Danka
Gość
Danka

witam
Mój Harry ma już dwa latka – wspaniałe dla mnie lata.Tak jak Gosia pisze, że wspaniale dogadują się z Nolą tak i ja z moim Harrym. Jest to nie do opisania, jak więź może łączyć człowieka z psem.
Hania trzymaj się mocno swojej Pańci, oczywiście także Naczelnego – czekamy na wieści o twoich dzieciach.
pozdrowionka
Danka

Gosia
Gość
Gosia

Jeszcze niedawno ja tak czekałam. A teraz moja Nola skończyła już 9 miesięcy, jest po pierwszej cieczce, wydoroślała jakby, dogadujemy się wspaniale. Właśnie teraz podeszła, wspięła się na tylne łapy, przednie oparła na moich kolanach z miną ” jestem głodna”. Coś niesamowitego. Było cudownie jak była mała, a teraz jest jeszcze lepiej. Trzymamy kciuki za Hanię i jej dzieci i serdecznie pozdrawiamy.

Marzena
Gość
Marzena

Nie mozemy sie doczekac

Sylwia Koch-Furs
Gość

Godzina “zero” zbliża się szybkimi krokami ! Trzymam kciuki !