6-tygodniowe szczeniaki Moni

Wczoraj obiecałam, że będą dzisiaj zdjęcia dzieci Moni. Słowo się rzekło, chociaż łatwo nie było… Są sfotografowane i opisane. Z pozdrowieniami dla swoich pańciów.  Galadriela Ruga – najmniejsza, ale najsłodsza pojedzie do Pani Eweliny do Kalisza, Gandalf tęskni już za Panią Martą mieszkającą w Oslo, Gustavo Blues zamieszka z Sarah i Mario w Niemczech, Gin Fizz będzie u Pani Marzeny w Głuchołazach, Grand Prix pojedzie na północ Polski do Pani Bogusi i Sylwii do Drawska, a do Świdwina Pan Wojtek i Pani Marta zabiorą Gottę Be You. Co do Glorii to jeszcze nie zdecydowałam komu ją powierzę. A na nowy dom czeka jeszcze Gabbana.

Z ważnych informacji: szczenięta już zaszczepione. Wszystkie dobrze zniosły szczepienie, nie było płaczu, nie było niedobrych reakcji poszczepiennych. Stadko młodocianych shar pei ma się wyśmienicie.

A poniżej, tak na dokładkę lub na deser jeszcze film z dzieciakami miotu H.  Myślę, że po obejrzeniu zdjęć łatwo będzie już odgadnąć, które szczenię jest które.

Marta

Share
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
10/12/2014 17:03

Gdyby nie to, że mam już w domu dwie urocze fałdy z całą pewnością postarałabym się, żeby to do mnie trafiło jedno z tych przeuroczych szczeniąt.

Danka
Danka
10/12/2014 09:51

witam
dołanczam się do wszystkich wspaniałych opini – są bardo piękne.
Moja cała rodzina przygotowuję się na przyjęcie Harrego od Aferki
pozdrawiam gorąco w ten mroźny dzionek.
Do zobaczenia
Danka

Menusia
Menusia
09/12/2014 22:50

Tak- przecudne fotki. Teraz już nie ma wątpliwości, który to który… Odliczamy już dni do przywitania nowego szkraba w naszym domu. Gin Fizz- brzmi bosko! Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.