Jedziemy na wycieczkę

Dzień był pełen wrażeń – wycieczka ze szczeniakami do Kalisza w odwiedziny do pańciów od Rugi (GALADRIELA RUGA Bonomiella) i do niej samej. Półtorej godziny w samochodzie, można by rzec rzut beretem, ale dla Hani i Koka(iny) całkiem spory odcinek czasu. Siedziały w tyle auta spokojnie przez całą drogę, chociaż bez stresu się nie obeszło: Hania cierpi na chorobę lokomocyjną! Zobaczymy jak będzie dalej z jej podróżami, mam nadzieję, że przejdzie jej, i że obejdzie się bez leków. Oby!

Spacer lasem był bardzo przyjemny dla nas dorosłych, dla dzieci i mocno ekscytujący dla szczeniaków. Ruga (ta na czerwonej smyczy) pięknie wyrośnięta i rezolutna. Bardzo miło było ją zobaczyć w tak świetnej kondycji. Poza tym Ruga jest niezaprzeczalnie urodziwa!

Powrót był spokojny. Oba szczeniaki przespały całą drogę, żadne nie chorowało. Gdy dotarliśmy do domu to w pierwszej chwili rozglądały się nieufnie po naszym ogrodzie jakby nie były pewne dokąd tym razem dojechaliśmy. Dopiero po chwili poznały, że są u siebie i wreszcie postanowiły opróżnić pęcherze. Podczas spaceru przez las były tak zaaferowane, że na czynności fizjologiczne nie miały czasu, a może po prostu w obcym miejscu zabrakło im na nie odwagi. Kto wie..

Do następnego razu!

Share
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela i sharpki z Łodzi
Ela i sharpki z Łodzi
06/03/2015 16:14

Fajne ludzko-psie stado. :;

Ewelina Mała
Ewelina Mała
03/03/2015 10:53

Do szybkiego zobaczenia – było wspaniale, moje dziewczyny już liczą dni do następnej wizyty. Udały Ci się te maluchy, oj udały 🙂 i oczywiście pozdrowienia serdeczne od nas dla Was!

Danka
Danka
02/03/2015 12:47

fajny braciszek – pozdrowionka

dzięki
Danka

Danka
Danka
02/03/2015 09:27

witam

Nasz Harry-Benio też jest ciekawy wszystkiego i wszystkich, rośnie fantastycznie – co poranek to większy, już tak nie psoci. Cały czas ma ochotę na zabawę i przytulanki. Jak wraca z Panem ze spaceru to szuka mnie po domu i cieszy się jakby wracał z długiej wycieczki. Fajne takie spacery po lesie z rodzinką. My czekamy jak tylko Wiosna przyjdzie na całego to co wekeendy będziemy odpoczywać na naszej działce, miejsca do zabawy i biegania jest sporo, z pewnością prześlemy zdjęcia.

do usłychu
pozdrowienia dla całej rodzinki BONOMIELLA
Danka