Niedziela pełna wrażeń

Odwiedziny w hodowli "Chluba Cesarza"

Przedstawiam dzisiaj słodkie trio siedmiotygodniowych szczeniąt shar pei: Aksamitka, Amarylis i Aster. Maluchy mieszkają w Kaliszu, w zaprzyjaźnionej ze mną rodzinie, ich mamą jest suczka z naszej hodowli GALADRIERA RUGA Bonomiella, a tatą mój Nuclear.

Wczorajszy dzień spędziłam z radosną gromadką tychże szczeniaków, uganiając się za nimi z aparatem fotograficznym. Małe są mobilne i naprawdę szybkie, a przy tym odważne. Nic a nic nie okazywały strachu przed wielkim w porównaniu z nimi Njukiem (patrz zdjęcie górne), ufne były też w stosunku do mnie.

Dom, w którym żyją małe shar peie i ich mama Ruga, to miejsce pozytywnej energii, dostarczanej przez gromadkę dzieci, ich zwierzolubnych rodziców, dwóch przygarniętych kotów, mopsiczki Trolli i akwariowych rybek. Miejsce, które zawsze z radością odwiedzam.

Dzień wczorajszy był chyba ostatnim, w którym mogłam nacieszyć się widokiem podrośniętych już szczeniąt, bo niebawem odjadą do swoich domów. Zabiorą dobrzy ludzie Aksamitkę, zabiorą też lada dzień Amarylisa. Jeszcze tylko Aster jest do wzięcia. Więcej informacji o nim u jego hodowczyni, Eweliny pod telefonem: 668 395 405. Oczywiście szczenięta są rodowodowe, z metrykami FCI.

A o moich szczeniętach w następnym wpisie. Zaglądajcie tutaj.
Wasza Marta

Share
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Danka
Danka
13/06/2018 09:41

prześliczne psiaki !

Danka