Oczekujemy na szczenięta shar pei

Znacie to uczucie gdy czeka się z niecierpliwością na ważne wydarzenie, jednakże w milczeniu, bo chociaż przesądni to my nie jesteśmy, ale lepiej nie zapeszyć, więc ostatnio na blogu było cicho i sza. Chociaż w dziale szczenięta pojawiła się ich krótka zapowiedź, to detaliczne informacje pominęłam i to nie dlatego, że chciałam zrobić wielką tajemnicę bądź pobudzić u zaglądających tu ciekawość, ale chodziło właśnie o to zapeszanie i jakiś irracjonalny strach przed nim.

Minęło parę tygodni milczenia, obserwacji mojej psiny, tęsknego oczekiwania – „widać coś po niej? chyba widać.. Nie, nie widać! A jednak widać!” . I to jest moment, że już otwarcie i bez chowania głowy w piach i lęku przed pechem, oficjalnie informuję, że Monia jest szczenna!! Będą psie dzieci, o yes!!

Rodzicami powtórnie zostaną nasza MON CHERI Bonomiella (Monia) i Ch. BRUNO MARS Nilworld (Sato) . Termin narodzin w połowie stycznia 2016.  O pierwszych szczeniętach tej pary wspominam regularnie w blogu, a na górnym zdjęciu widzimy je w wieku wczesnoszczenięcym. To był bardzo udany miot, szczeniaki wyrosły pięknie, stąd pomysł aby go powtórzyć. Mam nadzieję, że oczekiwane potomstwo Moni i Sato będzie równie udane jak ich poprzednie.

Popatrzcie proszę jak rosły dzieci „F” Moni i Sato, jak się rozwijały: kliknięcie na imiona Frankie Go Boom, Frodo Baggins oraz Fantomas Unitsuko El Maso przeniesie Was do ich galerii. A poniżej rodzice oczekiwanych maluchów: Monia i Sato.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe narodziny ich potomstwa!

MON CHERI Bonomiella

MON CHERI Bonomiella

BRUNO MARS Nilworld

BRUNO MARS Nilworld

Share
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata Maria Kotwica via Facebook

Najpiękniejsze psy świata!!!