2 x CACIB Poznań 2014

Dwie bardzo prestiżowe poznańskie wystawy psów rasowych odfajkowane i zaliczone ze świetnymi wynikami.
W sobotę, 18.10.2014 , ELVIS Bonomiella wystawiany w klasie pośredniej uzyskał lokatę I, medal złoty, CWC i tym samym ukończył Champoinat Polski. Brawo Elvis!
A w niedzielę, 19.10.2014 było jeszcze bardziej gorąco, ponieważ Elvis idąc za ciosem powtórzył swój sukces z soboty no i do stawki shar pei dołączył drugi z Bonomielli – FANTOMAS UNITSUKO EL MASO, debiutując w klasie otwartej. Debiut bardzo udany, bo lokata I, medal złoty, CWC, RES.CACIB! Wow i hej, świetnie mu idzie!

A ja, bardziej hodowca niż wystawca, ciałem tkwiłam w domu pilnując moich ciężarnych, jako że rodzić możemy w każdej chwili, ale duchem byłam też w Poznaniu i wspierałam jak mogłam Elvisa i Fantomasa.

Do następnego (rychłego) razu
Wasza Marta

P.S.
Ach, jak bardzo Elvis podobny jest do mamy Aferki, to samo spojrzenie, tak samo wysklepiona głowa, a Fantomas to cała mama Monia, też rudzielec jak ona, ten sam układ zmarszczek na czole, głowa i kufa, tak samo trzymany ogon, no i ten zadziorny, dobrze mi znany moniowy uśmieszek! Wierzcie mi, hodowla może sprawiać radość!

Za zdjęcia, wspaniale oddające klimat poznańskiej wystawy, serdecznie dziękuję Oli Kosińskiej.

Share
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela i sharpki z Łódzi
Ela i sharpki z Łódzi
21/10/2014 17:11

Gratulacje! 🙂

Piernikowo
Piernikowo
20/10/2014 20:16

Gratulacje

Elżbieta Błaszkiewicz via Facebook

Gratulacje. 🙂