CACIB Warszawa 2014

Trochę mnie tu nie było, bo upały, bo komary… Ale o tym potem. Teraz czas na rekultywację bloga po przeszło miesięcznym zaniedbaniu!
Najistotniejsza wiadomość, to kolejny sukces Fantomasa na Międzynarodowej Wystawie Psów w Warszawie: Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie i Zwycięstwo Rasy. Czego chcieć więcej? Powód do radości i świętowania niezaprzeczalny!

Fotografowała Justyna Muchin. Serdecznie dziękuję za zdjęcia.

A u nas tak jak wszędzie rozleniwiający upał, którego po trochu mamy wszyscy dosyć. Właściwie ledwo dyszymy. No i te komary… Nie  ma ich wiele, za to są jadowite w jakiś sobie tylko wiadomy wybiórczy sposób. Największą ofiarą ich ataków jestem jak zwykle ja, po mnie psy, Naczelny jest chyba pod ochroną, więc jego nikt nie kłuje i nie ssie. Zaopatrzyłam się w środek przeciwko insektom, taki w aerozolu i regularnie spryskuję się, co pozwala mi wierzyć, że dzięki temu mam mniej czerwonych bąbli na rękach i nogach po ukłuciach. Uwierzyła też Monia w ten cudowny odstraszasz komarów. Wystarczy, że złapię się za pojemnik ze sprayem, a Monia już przy mnie, już nastawia się do spryskiwania – najpierw grzbiet, potem brzuch, a minę ma taką jakby wiedziała jakie działanie ma płyn. Zresztą, może i wie, mądra jest przecież.
Do następnego razu
Wasza Marta

 

Share
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
strzelec
strzelec
24/07/2014 19:36

Witam, Pani Marto, chcę pogratulować ślicznego pieska Fantomasa, miałam przyjemność oglądania go w Katowicach, a z Panią też miałam okazję porozmawiać niestety tylko telefonicznie, ale Pani wiedza na temat shar-pei jest niesamowita, sama mam chłopczyka tej rasy i również odnosi sukcesy na wystawach, tym bardziej GRATULUJĘ Pani ślicznego chłopca.

Ela i sharpki z Łódzi
Ela i sharpki z Łódzi
24/07/2014 15:37

Cudne zwierze. Gratulacja dla Bonomielli!!!!
Gratulacje również dla fotografa. Bardzo udane zdjęcia.

Aleksandra Kosińska via Facebook

Gratulacje gratulacje 🙂 Fantomas jest piękny <3