Krajowa wystawa w Kaliszu

Moja siedmiomiesięczna Honey-Honey aka Hania zadebiutowała dzisiaj na kaliskiej wystawie psów rasowych. W klasie szczeniąt. Otrzymała ocenę Wybitnie Obiecująca, a w karcie oceny psa sędzia, p. Piotr Król tak uzasadnił swój werdykt: „Bardzo piękna, ze śliczną głową, piękna szyja, doskonały tułów, poprawne chody.” Cieszę się z oceny i z opisu!

To był długi, pełen emocji, ale też i wyczerpujący dzień. Szczególnie dla Hani. Na wystawę trzeba było dojechać, a jeździć autem to psina (jeszcze) nie lubi, jeszcze nie pokochała naszego vana, nie cieszy się nim tak jak reszta jej pobratymców (w końcu to dla nich zostało kupione auto o takiej konstrukcji i gabarytach!) nie umie w samochodzie zasnąć ani się odprężyć. Podróż w obie strony upłynęła jej na wierceniu się i poirytowanym popiskiwaniu, lizaniu łap i ślinieniu się. No, biedny-biedny pies! Pozostaje mieć nadzieję, że niechęć do samochodu minie Hani szybko, przed nią jeszcze wiele wyjazdów i to nie tylko na wystawy.

A wracając do wystawy: impreza w sumie udana, jak na krajówkę to pokaźna ilość wystawianych psów (zgłoszonych było 884), dzień przyjemny, bo nie za gorący ani nie za zimny, no i nasi dobrzy znajomi z Kalisza wraz z ich dziećmi stanowili dla nas silną grupę wspierająco-kibicującą. DZIĘKUJEMY – POZDRAWIAMY i  do następnego spotkania!

Share
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra Kosińska via Facebook

Brawo brawo dla Cudnej Hani ???

Brygida Derbich-Cieplik
Brygida Derbich-Cieplik
13/06/2015 21:38

Gratulacje i dalszych sukcesów życzymy!