Z Nukiem i Rugą we Włocławku

To była całkiem fajna wystawa. Obszerne, trawiaste ringi, nie za tłoczno, nie za zimno, bez deszczu i wiatru, tak w sam raz. W klasie młodzieży zadebiutował Nuclear For Bonomiella Iz Doma BSS, w otwartej Galadriera Ruga Bonomiella. Nuk otrzymał ocenę doskonałą oraz tytuły: Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior i Zwycięzca Płci Przeciwnej. Ruga otrzymała ocenę doskonałą, lokatę II. Jest powód do zadowolenia. Sędziowała p. Maria Bruska.
W tym samym składzie pokażemy się na łódzkiej krajówce organizowanej we Wawrzkowiźnie, a w ostatnim weekendzie września będzie nas można spotkać na międzynarodowej we Wrocławiu.

W poprzednim wpisie prezentowałam Nuka wraz z jego nową klatką, w której to miał podróżować. Skończyło się na zamiarze. Klatka została w domu, bo ani mnie niespecjalnie pasowała, ani Naczelny nie bardzo mógł ją umocować tak aby się nie przesuwała z psem podczas jazdy, ani też Nuk nie chciał się dobrowolnie do niej pakować. Obyło się więc całkiem dobrze bez klatki i tak już pozostanie. Kolejny zbędny wydatek dla moich psów zaliczony. A może ktoś byłby zainteresowany klatką? Chętnie odstąpię.

Dobrego dnia
Marta

Share
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Elżbieta Grudzińska
07/09/2017 18:31

Cudaczki kochane