Z Nukiem i Rugą we Włocławku

To była całkiem fajna wystawa. Obszerne, trawiaste ringi, nie za tłoczno, nie za zimno, bez deszczu i wiatru, tak w sam raz. W klasie młodzieży zadebiutował Nuclear For Bonomiella Iz Doma BSS, w otwartej Galadriera Ruga Bonomiella. Nuk otrzymał ocenę doskonałą oraz tytuły: Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior i Zwycięzca Płci Przeciwnej. Ruga otrzymała ocenę doskonałą, lokatę II. Jest powód do zadowolenia. Sędziowała p. Maria Bruska.
W tym samym składzie pokażemy się na łódzkiej krajówce organizowanej we Wawrzkowiźnie, a w ostatnim weekendzie września będzie nas można spotkać na międzynarodowej we Wrocławiu.

W poprzednim wpisie prezentowałam Nuka wraz z jego nową klatką, w której to miał podróżować. Skończyło się na zamiarze. Klatka została w domu, bo ani mnie niespecjalnie pasowała, ani Naczelny nie bardzo mógł ją umocować tak aby się nie przesuwała z psem podczas jazdy, ani też Nuk nie chciał się dobrowolnie do niej pakować. Obyło się więc całkiem dobrze bez klatki i tak już pozostanie. Kolejny zbędny wydatek dla moich psów zaliczony. A może ktoś byłby zainteresowany klatką? Chętnie odstąpię.

Dobrego dnia
Marta

Share

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Z Nukiem i Rugą we Włocławku"

avatar
Gość
Danka
Gość

witam

gratulacje!
Mój Harry jeździ na oparci tylnej kanapy samochodu i tak mu jest wygodnie.
Prawda, że jedziemy tylko godzinę, ale ta pozycja najwygodniejsza bo wszystko widzi, czasami mu się oko przymknie, ale dalej wisi na tym oparciu.
pozdrawiam
Danka

Gość
wpDiscuz