Galeria Etny

oraz o uzupełnianiu bloga i ciąży urojonej Afki

Mogłoby się wydawać, że jakoś mniej mnie widać na blogu, ale to niezupełnie tak.  Ostatnie tygodnie były bardziej niż pracowite:

W końcu do galerii dodałam zdjęcia Etny i towarzyszącej jej Eboli.

W budowie kolejne galerie chłopców z miotu E. Jeszcze trochę, a i te zaktualizuję.

Uzupełniłam dział  “O nas” paroma opowieściami jak to było wcześniej, zanim jeszcze pojawiły się w naszym domu shar pei’e. Jest co poczytać, a będzie jeszcze więcej literatury wspomnień, bo tych kilka opowiadań to tylko drobna część nieopracowanej do tej pory całości.

A w domu jak zwykle, czyli z psami zawsze “coś”. Tym razem “cosiem” jest szczęśliwie przemijająca już ciąża urojona u Afery. Stan urojonych szczeniąt zmęczył nie tylko sukę, ale i wszystkich pozostałych mieszkańców naszego domu. Nie było łatwo. Dzień Afka zaczynała od focha: “nie wychodzę na dwór”, “nie chcę też na spacer” i takim samym fochem dzień kończyła. Brak apetytu, płaczliwość i ogólna drażliwość połączona ze swojego rodzaju apatią towarzyszyły jej całymi dniami. W sutkach zbierało jej się mleko…

Od paru dni zdecydowana poprawa i wszystkim nam słoneczniej. Aferce powraca dobry humor i apetyt, mleka w sutkach już nie ma, fochy idą w zapomnienie. Dzisiaj pozwoliła mi łaskawie na obcięcie sobie pazurów. Dla zainteresowanych tu widok narzędzia do psiego pedicure.

Do następnego razu!

Share
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Agnes Pastuszko via Facebook
13/02/2014 23:35

słodziutkie;-)