Jeszcze dwa tygodnie

Wygląd, właściwie objętość Hani zmienia się każdego dnia, coraz jej więcej! Siedem tygodni ciąży przeleciało, zaczynamy ósmy i już na poważnie liczymy dni do rozwiązania. Jeszcze dwa tygodnie, może trochę mniej, w każdym razie to tuż tuż. Hania ma się dobrze i jak na ciężarną apetyt przeważnie jej dopisuje, sporo śpi (najchętniej z Naczelnym na sofie!) i jeszcze bardzo chętnie wychodzi ze mną na spacery, które ze względu na jej stan dość mocno skróciłam. Jej dzienna aktywność to jednokilometrowy spacer lasem i powrót tą samą drogą do domu, czyli w sumie kilometry dwa, co jak na jej stan i kondycję jest całkiem niezłym osiągnięciem.
A ja, jak zwykle w okresie oczekiwania na szczenięta, myślę już w kategoriach spisów. Listę wszystkiego co dla Hani i jej potomstwa będzie niezbędne, zrobiłam już dawno, począwszy od skrzyni-kojca, poprzez karmy dla psiej matki i dzieci, środki higieny, apteczkę, ręczniki, pieluszki, a na zabawkach skończywszy. Hania przygląda się moim poczynaniom, towarzyszy mi gdy składam i układam wszystko co niebawem będzie potrzebowała, widać po niej, że wie, że to już niedługo, że rozumie. Mądra moja psina.

Do następnego…
Wasza Marta

 

Share
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Danka
Danka
24/10/2016 09:15

witam
Mój Harry ma już dwa latka – wspaniałe dla mnie lata.Tak jak Gosia pisze, że wspaniale dogadują się z Nolą tak i ja z moim Harrym. Jest to nie do opisania, jak więź może łączyć człowieka z psem.
Hania trzymaj się mocno swojej Pańci, oczywiście także Naczelnego – czekamy na wieści o twoich dzieciach.
pozdrowionka
Danka

Gosia
Gosia
23/10/2016 15:11

Jeszcze niedawno ja tak czekałam. A teraz moja Nola skończyła już 9 miesięcy, jest po pierwszej cieczce, wydoroślała jakby, dogadujemy się wspaniale. Właśnie teraz podeszła, wspięła się na tylne łapy, przednie oparła na moich kolanach z miną ” jestem głodna”. Coś niesamowitego. Było cudownie jak była mała, a teraz jest jeszcze lepiej. Trzymamy kciuki za Hanię i jej dzieci i serdecznie pozdrawiamy.

Marzena
Marzena
22/10/2016 13:57

Nie mozemy sie doczekac

Sylwia Koch-Furs
21/10/2016 15:12

Godzina „zero” zbliża się szybkimi krokami ! Trzymam kciuki !