Spacerkiem z Ikoną

Ale zleciało, już siedem miesięcy ma Ikonka! Z tej okazji parę jej zdjęć z dzisiejszego spaceru.  Dzień był piękny, nie za gorący, taki właśnie jaki psy najbardziej lubią. Nie muszę chyba dodawać, że Młoda uwielbia wyjścia ze mną do lasu i na pola, że bryka aż do upadłego, i że zazdrosna jest bardzo gdy to nie ona towarzyszy mi na spacerze.
Ikonka jest na tyle duża i ma tak dobrą kondycję, że zabieram ją na moje 4-5 -kilometrowe marszobiegi. Dorosłe psy towarzyszą mi na siedmiokilometrowych spacerach, a że z powodów oczywistych nie zabieram całego stadka na raz, to pozostawieni muszą poczekać na swoją kolej i zadowolić się gonitwą w ogrodzie. Zadowalają się, wierzcie mi.

Miłego dnia. Pa!
Marta

Share
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
Gosia
04/09/2016 12:30

Pozdrowienia od Noli. Wydaje się, że rośnie podobnie jak Ikona. My spacerujemy po parku i na smyczy. Widzimy się z innymi psami i na razie Nola poznała jednego kolegę, z którym się dogaduje. Ze smyczy nie spuszczam, bo w parku nie wolno, ale też boję się, że wśród tylu atrakcji nie zdołam jej przywołać wtedy, kiedy ja chcę. Wy macie piękne tereny spacerowe. Ikona leży jak prawdziwa dama na przedostatnim zdjęciu. Trzymam kciuki za Hanię. Pozdrawiamy siostry Ikonę i Inukę i braciszka Idola.

Ela i shar pek z Łodzi
Ela i shar pek z Łodzi
23/08/2016 15:47

Wow. 🙂

Danka
Danka
17/08/2016 08:31

witam
ale się zmęczyła ślicznotka
pozdrawiam
Danka

Elżbieta Błaszkiewicz
16/08/2016 15:51

Jaka one śliczna. 🙂