• video

Atak na szczurka – film

Szczeniaki są jak dzieci – zabawki wprawiają je w radosny nastrój, a pluszowe szczurki z długimi ogonami to jest prawdziwy hit! Ale nie za długo, bo już po kilkunastu godzinach zmaltretowane szczurki przestają być obiektami pożądania szczeniąt. Jest na to rada: wyciamkane szczurki idą do pralki, a wyprane do szczeniaków.I znowu jest radość, że są nowe pluszaki. Podzieliłam ogoniaste gryzonie na trzy grupy: jedna jest u szczeniąt, druga w praniu, trzecia się suszy i tym sposobem zawsze mam dla dzieciarni nowe. A na filmiku widać jak maluchy Moni cieszą się szczurkiem czarnym-wypranym i jak zaciekle o niego walczą.

Pieski już takie duże aż trudno w to uwierzyć, pomału się z nimi rozstajemy, 8 tygodni zleciało nie wiadomo kiedy… Ładne i udane te psie dzieci, komisji z naszego oddziału ZK też się podobały, dostaliśmy doskonałą ocenę za odchowanie szczeniąt, a jej uzasadnienie opisane zostało w „protokołach przeglądu  miotu”. Kopie tych dokumentów po lewej.

Pozdrawiam i do następnego razu
Marta

Share
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bogusia i Sylwia
Bogusia i Sylwia
25/12/2014 00:45

Do życzeń świątecznych dołączamy się i my razem z naszym Grancikiem. Jest śliczny, radosny i bardzo energiczny.
Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt.
Droga choć daleka minęła spokojnie i bez problemów, Grancik lubi jeździć samochodem.
Bogusia z Sylwią i Grantem.

Menusia
Menusia
23/12/2014 17:31

Witam,
nasz spokojny u Pani Marty GinFizz również okazał się w domku wesołym słodkim łobuzem. Cała rodzinka jest zakochana w psiaku, a i psiaczek wydaje się być z nami szczęśliwy. Bardzo lgnie do dzieciaczków, przyciąga im zabawki by się z nim droczyć. Zawsze załatwia się na macie. Dobrze wychowany chłopczyk. Dziękujemy za psiaka i życzymy wszystkiego co najlepsze na święta oraz szczęścia w Nowym Roku!

Danka
Danka
22/12/2014 09:29

witam sobotnia wizyta u Pani Marty i Pana Piotra przebiegła przesympatycznie, chciało się zostać dłużej, ale droga do Katowic „goniła”. Po mojego Harrego tym razem byłam z moimi dziećmi, króre są bardzo mile zaskoczone opieką i oddaniem /byłych już wspaniałych opiekunów/ mojego Harrego.Od drzwi widać i czuć rodziną atmosferę jaka panuje w tym domu, spokój, cisza, wielkie oddanie wszystkim maluchom, a jednocześnie radość i miłe powitanie wszyskich gości. Jeszcze raz diękuję za prześlicznego, kochanego Harrego. Muszę powiedzieć, że pierwsze wrażenie jakie zrobił na nas Harry – spokojny; taka mała maskotka, a tu się okazało, jak zbadał teren /mieszkanie ; to… Czytaj więcej »

Ela i sharpki z Łódzi
Ela i sharpki z Łódzi
19/12/2014 16:28

Super film!

Danka
Danka
19/12/2014 13:59

witam
bardzo ruchliwe te maluchy Moni.
Jutro mój i moich bliskich bardzo wyjątkowy i radosny dzień odbieramy Harrego.
już nie mogę się doczekać.
do zobaczenia
Danka