Piękny dzień!

Wielkie wydarzenie dla naszego maluszka – pierwszy plener w słonecznym dniu, pierwszy raz w obroży na szyi. Podobało się Ikonie w ogródku bardzo. Brykała sobie radośnie i wcale a wcale nie chciała się zatrzymać do pozowania, mamy więc to co widać. Teraz maleńka śpi zmęczona nadmiarem wrażeń. A było ich sporo, bo nie tylko dzisiejsze wyjście na dwór, ale i wczorajszy stres związany z pożegnaniem Inuki, co to wczoraj do nowego domu została zabrana. Trochę wcześniej odjechali Idol i I-Nola i tak to nasze szczenię zostało tylko z nami i dorosłym już stadkiem. Myślami ciągle jesteśmy przy wszystkich szczeniętach i trochę nam łzawo bez nich, ale pocieszamy się, że znaleźliśmy dla nich najlepsze z możliwych domy.

Miłego dnia
Marta

Share
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
Gosia
18/03/2016 22:33

Ze mną mieszka I-Nola, siostra Ikony. Jesteśmy razem już tydzień i nie mogę się nadziwić jak szybko czas mija w dobrym towarzystwie. Prześlę zdjęcia Noli, jak uda mi się zrobić, na razie fotografuję tylko podłogę, taka jest szybka. Teraz rozumiem Martę, trudno fotografować jednego, a co dopiero kilka szczeniąt. U nas jest dobrze, na pewno tęsknimy za Wami, ale już nie płaczemy. Pozdrawiamy.

Sylwia Koch-Furs via Facebook

Co za spojrzenie 🙂

Danka
Danka
16/03/2016 15:09

w Katowicach też jest piękny dzień. Mój Harry czeka w domku jak wrócę z pracy i pójdziemy na spacer, a wekeend będzie biegał na działce.Ślicznotka ta Ikonka. Pańcia może być szczęśliwa.

pozdrowienia dla całej rodzinki Bonomiella.
Danka