CACIB 2018 Wrocław

Ach, cóż to była za impreza! Wszystko sprzyjało wyśmienitemu nastrojowi – słoneczny dzień, atmosfera jak zwykle na wrocławskiej wystawie najlepsza i jedyna w swoim wydaniu, możliwość spotkania się ze znajomymi i przyjaciółmi, no i ulubione shar peie.

Moją hodowlę reprezentowały dwa psy wystawiane w klasie otwartej: JADE Bonomiella i KAROX GATES OF EDEN Bonomiella. Oba bardzo podobały się sędziemu z Włoch, panu Fabrizio La Rocca, ale wygrać mógł tylko jeden z nich. Złoto otrzymał Jade, srebro zaś przypadło w udziale Karoxowi. Jade ukończył na wrocławskiej wystawie Championat Polski. Kolejny champion z mojej hodowli, gratulacje dla właścicielki, pani Anny Maciak!

Muszę w trym miejscu wspomnieć jeszcze o suczce wystawianej w klasie młodzieży – VERA WANG Asta la Vista. Przepiękne zwierzę, doskonałe w ruchu, o bardzo miłym charakterze.  Vera wczoraj ukończyła Młodzieżowy Championat Polski. W tym miejscu gratulacje i owacje dla jej hodowczyni i właścicielki, pani Elizy Bryl! Z przyjemnością  obserwowałam Verę, szczególnie dlatego, że ojcem jej jest pies z mojej hodowli Ch.Pl. FANTOMAS UNITSUKO EL MASO Bonomiella.

To była piękna i dobrze spędzona niedziela. Życzę sobie takich więcej!
Wasza Marta

Share
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Danka
Danka
04/10/2018 08:33

gratulacje dla wszystkich wygranych- wszystkie sharpki są wygrane to naprawę wspaniała rasa. Mam takiego w domu, przekochany wspaniały towarzysz, czeka na państwa i cieszy się jak przyjdą po pracy do domu.

pozdrawiam
Danka